/var/www/vhosts/ofis-market.com/httpdocs/sayfa-detay.php on line 21
KYOCERA marka fotokopi makinesi, faks, yazıcı tarayıcı cihazlarının Konya Karaman Aksaray Bölge yetkili satış ve servis hizmeti, Konya, karaman, ereğli, karatay, selçuklu, meram,yazıcı,fotokopi,makinaları,kartuş,toner,dolum,dolumu,servis,servisi," /> Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2003 Yılında kurduğumuz ElektroLine Büro Makineleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. firmamız, Fotokopi makineleri satış, kiralama ve teknik servis ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu güne kadar sektörde faaliyet gösteren ve kurulduğu günden bu güne kadar olan zaman zarfında ofis otomasyonu endüstrisinin lider kuruluşlarından biri olan KYOCERA Bilgitas Document Solutions Turkey A.Ş. adına Kyocera Fotokopi Makineleri ve Kyocera Yazıcı Yetkili Bayisiyiz. Çok fonksiyonlu cihazlar ile tüm ofis ihtiyaçlarınızı, dokümantasyon işlemlerinizi daha ekonomik, daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak profesyonel bir çözüm önerileri sunmaktayız.

ElektroLine Büro Makineleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. firmamız olarak müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda Sayfabaşı Maliyet Anlaşması, Fotokopi Makinası ve Yazıcı Kiralama, Kurumsal Baskı Destek Merkezi, Doküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik, Değişken Veri Basımı, Doküman Yönetimi, Doküman Yakalama ve Dağıtım, Çıktı Yönetimi, Ağ Cihaz Yönetimi, Uygulama Geliştirme çözümleri sunarak değer katmaktaktayız.

ElektroLine Büro Makineleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. firmamız olarak öncelikli amacımız müşterilerimiz başarıya ulaşırken yardımcı olacak çözümler sunmaktır. Profesyonel servislerimiz sayesinde, gerçek doküman maliyetini müşterilerimizce anlaşılmasını sağlayarak üretkenliği arttırırken maliyetleri düşürecek çözümler sunmaktayız. Çok fonksiyonlu fotokopi cihazlardan yüksek kapasiteli ve yüksek hızda renkli fotokopi sistemlere kadar tüm baskı cihazlarını tedarik etmekteyiz. Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan mutluluk duyarız. Ürünlerin en verimli şekilde sisteminize kurulması ve devamında da kaliteli servis sunmanın önemini biliyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz. Öncelikli firma ilkemiz Müşterilerimizin memnuniyetidir.

1959 yılında kurulan ve merkezi Japonya'nın Kyoto şehrinde bulunan KYOCERA'nın (Kyoto Ceramics) firmanın asıl rekabet alanı, orijinal ürünü olan teknik seramiktir. KYOCERA'nın kurucusu Dr. Kazuo Inamori, bu pazarın oldukça çok yönlü ve uçsuz bucaksız bir geleceğe sahip olduğunu öngörmüştür. Günümüzde KYOCERA; bilgi ve iletişim teknolojileri için kullanılan iyi seramik bileşenlerinin dünyadaki en önemli üreticisidir.

KYOCERA Group’un aktiviteleri başlıca üç alanda toplanmıştır: bilgi ve iletişim teknolojisi, çevre koruma ve yaşam kalitesi. Bu ana odaklar telekomünikasyon, doküman yönetimi, hayat kalitesini artıran ürünler (örneğin sağlık sektöründe kullanılan seramik implantlar) ve güneş enerjisi sistemleri gibi stratejik iş birimlerini içermektedir. Firma aynı zamanda dünyanın önde gelen güneş enerjisi paneli üreticilerindendir. KYOCERA'nın kurumsal sloganı olan “Yeni Değer Öncüsü” ifadesi; şirketin yoluna yenilikçi güç ve teknolojik gelişme kavramlarına bağlı kalarak devam etme konusundaki keskin kararlılığını ifade eder.

Grubun Avrupa'daki sayısız alt kuruluşları lazer yazıcılar ve çok fonksiyonlu fotokopilerin yanı sıra ofis doküman çözümleri, mikroelektronik aksamlar, iyi seramik ürünleri ve güneş modüllerinin satışı ve pazarlanması konularında hizmet sunmaktadırlar.

Dr. Inamori’ye göre bir kuruluş hem çevre dostu, hem de sosyal sorumluluk sahibi olmak ve öyle davranmak zorundadır. KYOCERA, kurucusunun bu anlayışını pek çok aktivite ile desteklemektedir. Dünyaca ünlü Kyoto Ödülü bu durumun en önemli ve en bilinen örneğidir: Dr. Inamori tarafından başlatılan ve devam ettirilen Kyoto Ödülü; gelişmiş teknoloji, temel bilim ve sanat & felsefe kategorilerindeki olağanüstü başarıları kategori başına 50 Milyon Yen (yaklaşık 300,000 Avro) ile ödüllendirir.

Kyocera, Clarivate Analytics'in "En İyi 100 Küresel Yenilikçi" listesinde yer alır ve 2017 yılı itibariyle Forbes dergisinin dünyanın en büyük halka açık şirketlerinin yer aldığı "Global 2000" listesinde 522. sıradadır.