ÇÖZÜMLER

ÇÖZÜMLER

ÇÖZÜMLER

"Niçin Kopya Başı Anlaşması Yapmalıyız?

Klasik Sistemde Neler Yapıyorsunuz?

- Makinanızı aldığınızda iki senelik garanti kapsamında üretim hatalarına karşı ücretsiz yerinde servis alırsınız.

- Makinenizin arızası üretimden kaynaklanmıyorsa arızalanan parça ücreti size fatura edilir. İkinci yıldan sonra her yıl servis anlaşması yapmak zorundasınız. Ancak bu anlaşma yalnızca işçilik ücretlerini kapsamaktadır, yedek parça ve kullanım malzemelerinin ücretleri dahil değildir.

- Makinanızı aldıktan sonra işletim giderleri, yani toner, developer, drum, merdaneler, vb. gibi arızalanan parçaların giderlerini siz karşılarsınız. Garanti süresince parça değiştirmeyen makinenizin garanti süresi dolunca birçok parçasının değişiminin gerekliliği servisimiz tarafından size bildirildiğinde makinenizin size gerçek maliyeti yavaş – yavaş belirlenir.

 - Makinenizin ne zaman sorun çıkaracağını, ne kadar parça ve işçilik bedeli ödeyeceğinizi kestiremediğinizden senelik bütçenizi oluşturmak veya doğru tahmin etmek neredeyse imkânsızdır.

Makinenizin çalışması için gerekli olan sarf malzemelerini peşinen alırsınız.

Kopya Başı Sistemde Neler Yapıyorsunuz?

- Anlaşma süresince tüm servis giderleri sınırsız ve sabit kopya birim maliyeti altında verilecektir.

- Anlaşma süresince bizim gerçek yerinde bakım garantimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

- Anlaşma süresince tüm sarf malzemelerin ( toner, developer, drum, vs. dahil; kağıt zımba teli hariç) ve yedek parça maliyetlerinin tamamı kopya başı birim ücreti karşılığında sunulmaktadır.

Kopya Başı Sisteminin Size Kazandırdıkları Nelerdir?

- Anlaşma süresince makinenin işletim giderleri ve bakım işlemleriyle ilgilenmeden sadece sabit bir kopya başı ücret ödeyerek ofis giderlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

- Her cihazın tamiri ve malzeme alımı için ayrı ayrı işlem yapılması gerektiğinden dolayı personelin zaman kaybı olmayacaktır. Dolayısı ile en büyük maliyet kaybını önlemiş olursunuz.

- Sene başında maliyetleriniz belli olacağından bütçenizi buna göre belirlersiniz.

- Makinenizin arızalı olan parçalarının değişimi için gerekli tüm işlemler teknik servis personelince zaman kaybetmeden yapılacaktır. İşlemlerin takibi için zaman ayırmanıza gerek yoktur."